Efor Tour Turizm ve Seyahat Acentası

Efor Tour’un 1983’ten bu yana turizmin her dalında, her organizasyonun işleyişindeki eşsiz deneyimini, dünyada çığ gibi büyüyen BALAYI TURLARI ve  Konferans turizmine taşıdık…

Efor Tour olarak, BALAYI TURLARI,konferanslar, iş toplantıları, davetler, sempozyumlar ve her türlü sosyal etkinlikler için siz değerli misafirlerimize farklı seçenek, kapasite ve donanımlarda kaliteli seçenekler sunuyoruz. Profesyonel kadromuzla, profesyonel rehberler eşliğinde tüm sosyal etkinlikleriniz için paket programlar halinde ve özel talepler de değerlendirilerek kusursuz bir organizasyonla misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.

Kurumsal organizasyonlarınızın hayal ettiğiniz gibi sorunsuz ve mükemmel gerçekleşmesini sağlayacak bir organizasyon firmasıyla çalışmak istiyorum diyorsanız sizin adınıza proje üretmek, geliştirmek ve uygulamak için hazırız!

Müşterilerimizin ne istediğini anlamak, onları iyi dinlemeye ve müşteri memnuniyetine dönecek hizmeti verecek şekilde hizmet sunmaya bağlıdır. Bu da müşteri bağlılığını sağlamanın temelidir. Değişmeyen hizmet anlayışımız ve işimizi sahiplenmemiz müşterilerimizin bağlılığını artırır. Yaratıcı, kaliteli ve işimizi iyi yapmamız tüm rakiplerimizi arkada bırakmamızı sağlayacak en önemli unsurdur.

İş ve toplantılarınızı sizin için her ayrıntıyı düşünüp, kusursuzca yürüterek tatile ve unutulmaz eğlenceli bir iş seyahatine dönüştürüyoruz.