Gizemli Çin Turu 2.390 € 

** İSTANBUL'DAN Katılacak Misafirlerimize Kişi Başı 100 Euro indirim **

23 MAYIS -1.GÜN : ANKARA-İSTANBUL-SHANGHAI

Saat 18.00’de Tunus Cad. No:14’te buluşma ve havalimanına hareket. Saat 21.00’de TK-2175 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a uçuş. Saat 22.05’te varış. Saat 00.35’te TK-26 sefer sayılı uçak ile Shanghai’a uçuş. Geceleme uçakta…

24 MAYIS -2. GÜN : SHANGHAI

Saat 15.50’de Shanghai’a varış. Otelimize transfer ve yerleşme. Yerel restoranda alınacak akşam yemeği sonrası Akrobatik Gösteriler showu izlenecektir. Geceleme otelimizde.

25 MAYIS -3. GÜN : SHANGHAI

Kahvaltı sonrası şehir turumuzda; Yuyuan Bahçeleri, Jade Buda Tapınağı, Shanghai Müzesi ve Bund Bölgesi görülecektir. Öğle yemeği sonrası Huangpu Nehri’nde tekne gezisi yapılacaktır. Uygur Dans ve Müzikleri eşliğinde alınacak akşam yemeği sonrası geceleme Shanghai’da bulunan otelimizde.

26 MAYIS -4. GÜN : SHANGHAI - GUILIN


Kahvaltı sonrası Oriental Pearl TV Tower’da Shanghai manzarası izlenecektir. Öğle yemeği sonrası havalimanına transfer. … sefer sayılı uçuş ile saat …’te Shanghai’dan doğal güzelliği ile bilinen Guilin’e hareket. Saat …’te varış. Varışta Elephant Trunk Hill park’ta fotoğraf çekimi. Yerel restoranda alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.

27 MAYIS -5. GÜN : GUILIN

Kahvaltı sonrası doğal güzellikleri yaşayacağınız Li Nehrinde yemekli tekne gezisi yapılacaktır. Tekne gezisi sonunda Pazar merkezi olan Yangshuo da alışveriş için serbest zaman. Guilin’e dönüş. Akşam yemek ve geceleme.

28 MAYIS -6. GÜN : GUILIN-XIAN
Kahvaltı sonrası havalimanına transfer. … sefer sayılı uçuş ile saat …’da Guilin’den İpek yolunun en önemli merkezlerinden ve 11 Çin Hanedanının yaşadığı Xi’an’a uçuş. …’te Xian’a varış. Varışta Ünlü Terracotta ordu heykelleri ya da diğer adıyla Toprak Askerler görülecektir. Gezimizde, Tarihi Xian ’da M.Ö 210 yılında yapılmış, ilk Çin İmparatoru Qin Shi Huang’ın Mozolesi’nin bulunduğu, ölen İmparatorun ruhunu kötülüklerden koruması için yapılmış 6000 askerin, bire bir boyutlardaki heykelleri ve Şehir Duvarları görülecektir. Gün sonunda akşam yemeği eşliğinde Tang Dynasty Show izlenecektir. Geceleme Xian’da bulunan otelimizde.

29 MAYIS -7. GÜN : XIAN - PEKİN

Kahvaltı sonrası Wild Goose Pagoda, Çan Kulesi Meydanı ve Büyük Camii ziyaretleri yapılacaktır. Öğle ve akşam yemekleri sonrası … sefer sayılı uçuş ile saat …’de Xian’dan Pekin’e uçuş. Saat …’te Pekin’e varış. Varışta otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

30 MAYIS -8. GÜN : PEKİN

Kahvaltı sonrası Tiananmen Meydanı, Yasak şehir ve Çin İmparator ve İmparatoriçelerinin 500 senedir kullandığı ve önemli seramonilerinin yapıldığı 700.000 m2 lik bir alan üzerine kurulmuş Çin’in ve dünyanın en büyük saraylarından Kunming Gölü kıyısında yer alan Muhteşem Yazlık Saray Bahçeleri gezilecektir. Öğle yemeği yerel restoranda alınacaktır. Akşam Pekin Ördeği menülü yemek alınacaktır. Geceleme Pekin’de bulunan otelimizde.

31 MAYIS / 01 HAZİRAN -9. GÜN : PEKİN-İSTANBUL
Kahvaltı sonrası Dünyanın en büyük savunma duvarı olan, 2007 yılında Dünyanın 7 harikasından biri olarak seçilen, muhteşem Çin Seddi ve Cennet Tapınağı gezilecektir. Öğle ve akşam yemeklerinin alınmasından sonra havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK-21 seferi ile saat 00.10’da İstanbul’a hareket. Gece yolculuğu.

01 HAZİRAN -10. GÜN : İSTANBUL-ANKARA

Sabah Türkiye saati ile 05.25’te İstanbul’a varış. TK-2122 seferi ile saat 07.00’de İstanbul’dan Ankara’ya hareket ve saat 08.05’te varış. Anılarla dolu turumuzun sonu…

OTELLERİMİZ

Shanghai: Mingde Grand Hotel vb
Guilin: Guilin Sheraton vb
Xian: Empark Grand Hotel vb
Beijing: Marriot City Wall Hotel ya da Sheraton Dongcheng Hotel vb
 
Tura Dahil Hizmetler

* THY ile Ankara-İst- Shanghai gidiş, Pekin-İstanbul-Ankara uçak bileti ve havalimanı vergileri
* Tüm havalimanı transferleri
* Shanghai-Guilin-Xian-Pekin arası tüm iç hat uçak biletleri ve havalimanı vergileri
* Shanghai (2), Guilin (2), Xian(1), Pekin (2) olmak üzere toplam 7 gece 5* otellerde konaklama
* Programdaki tüm kahvaltılar, öğle yemekleri ve akşam yemekleri (2.gün öğle yemeği hariç) (1 akşam yemeği Uygur Dans ve Müzikleri eşliğinde, 1 akşam yemeği özel Pekin Ördek menüsünden oluşacaktır)
* Programda belirtilen tüm şehir turları
* Shanghai’de Yuyuan Bahçeleri, Jade Buda Tapınağı, Shanghai Müzesi, Bund Bölgesi, Oriental Pearl TV Tower turu
* Xian’da Ünlü Terracotta ordu heykelleri, Wild Goose Pagoda, Çan Kulesi Meydanı ve Büyük Camii turu
* Pekin’de Tiananmen Meydanı, Yasak şehir, Muhteşem Yazlık Saray Bahçeleri, Çin Seddi ve Cennet Tapınağı turu
* Li Nehrinde yemekli tekne gezisi
* Huangpu Nehri’nde tekne gezisi
* Shangai’de Akrobasi Gösterisi
* Xian’da Tang Dynasty Show
* Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları ve giriş ücretleri
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
* Seyahat ve Sağlık Sigortası
* Saltur Hediye Çantası


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize ücreti (100 €) Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.
* Yerel rehber ve şoför bahşişleri
* Kişisel Harcamalar
* Uçaklarda Ekstra Bagaj Ücreti
* Yurt Dışı Çıkış harcı (15 TL)