Venedik Karnavalı 479 €  

1.Gün / İstabul - Bologna - Venedik

Sabah saat 10:00 'da Sabiha Gökçen Hava Alanı Dış Hatlar Terminalinde Buluşma saat 12:00 'da Pegasus Havayollarının PC423 Sefer sayılı Tarifeli Seferi ile Bologna' ya hareket. Yerel saat ile saat 13:40’ta Bologna‘ya ulaşıyoruz. Kısa bir yolculukla Venedik’e transferimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

2.Gün / Venedik

Kahvaltının ardından, yüzyıllardır suların üzerinde yaşayan şehri keşfe çıkıyoruz. Öncelikle Vaporetto İskelesine ulaşıp, ana karadan eski şehrin olduğu bölüme geçiyoruz. Ve bizi Karnavalın Renkleri, Renklerin Karnavalı karşılıyor. Hepsi de özel hazırlanmış inanılmaz güzel kostümler ve karnavalın simgesi maskeleri takmış Venedikliler… Saat 11:00’de yapılacak en iyi kostüm yarışmasına kadar kısa bir yürüyüşle San Marco Meydanı’na ulaşıyoruz. Son Nefes Köprüsü, Dükler Sarayı, San Marco Meydanı ve Basilikası, Çan Kulesi ve Saat Kulesi’ni görüyoruz. Kulağımıza gelen müziğin sesi ile kendimizi Karnavalın renk cümbüşüne kaptırıyoruz. Daha sonra Büyük Kanal’a doğru bir yürüyüş yapıyor ve ünlü Rialto Köprüsü’nü görüyoruz. İsteyen misafirlerimiz kanallar arasındaki gezisini Gondollar ile sürdürebilir. Turumuzun ardından alış veriş için serbest zaman. İsteyenler Venedik Karnavalı kapsamındaki etkinlere katılabilir veya eski bir balıkçı köyü olan dantel elişleri ile meşhur Burano Adası Turu yapılabilir. Akşamüzeri buluşup, otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün / Venedik

Kahvaltının ardından, serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle Outlet ve alış veriş merkezleri gezisi. Öncelikle her çeşit mağazaları bünyesinde barındıran Outlet Noventa Di Piave’ye gidiyoruz. Alış veriş ve gezi zamanının ardından, Teknoloji Mağazası da bulunan başka bir alış veriş merkezine gidiyoruz. Bu keyifli günün ardından otelimize dönüyoruz. Akşam saat 18:30’da otel lobisinde buluşup, Müziğin Renkleri ‘’Azzurro’’ etkinliğine katılmak için San Marco Meydanı’na gidiyoruz. Dünyanın en ünlü meydanlarından San Marco’nun festival zamanı gece manzarasına, en romantik İtalyan şarkılarının seslendirileceği konserde tanıklık ediyoruz. Geç saatlerde otelimize dönüş. Geceleme Otelimizde.

4.Gün / Venedik - Bologna - İstanbul

Geç sabah kahvaltısından sonra, otelimizden ayrılıyoruz. Bologna Havaalanı’na transferin ardından, Pegasus Havayollarının PC424 sefer sayılı Tarifeli Seferi ile saat 14:20 'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17:55' te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir başka Turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ek Notlar

Satın alacağınız tur bir More Travel organizasyonudur. More Travel, havayolu ile yolcuları arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Tura Dahil Hizmetler

* Pegasus Havayolları ile ekonomi sınıfı Bologna gidiş – dönüş uçak bileti ve alan vergileri,
* Venedik’de seçilen kategori otelde 3 gece yukarıda belirtilen şekilde konaklamalar,
* Sabah Kahvaltıları,
* Havalimanı – Otel – Havalimanı Arası Transferler,
* Panoramik Venedik Şehir Gezisi,
* Türkçe Rehberlik Hizmeti,


  Tura Dahil Olmayan Hizmetler

  * Yurtdışı çıkış fonu (15 TL )
  * Vize Ücreti (125 Euro)
  * Ekstra turlar
  * Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
  * Kişisel harcamalar

  EKSTRA TURLAR

  Outlet & Shopping Turu (40€)
  Burano Adası Turu (30€)
  San Marco Meydanı Gece Turu(30€)
  Vaporetto ve Gondol ücretleri