MAURITIUS 1.750 € 

1.Gün İstanbul – Dubai – Mauritius
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuş saatinden 2 saat önce bulunma Check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Dubai’ye hareket. Varışı takiben yapılacak aktarmanın ardından Mauritius’a hareket. Geceleme uçakta.

2.Gün: Mauritius

Sabah saatleri Mauritius Havalimanı varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Otele transfer. Dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Geceleme Mauritius Otelde.

3.Gün: Mauritius

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yerel İngilizce rehberli, tam günlük Vahşi Renkler Turuna katılabilirler. Trou Aux Cerfs kraterinde mola ile başlayacak olan program, Curepipe’de opsiyonel alışveriş molası ile, Hindu Tapınağı ve kutsal göl gezisi için Grand Bassin’e hareket ile devam edecek. Manzaralı Black River Gorges’da mola sonrası, Rhumerie De Chamarel rom fabrikası ziyaret edilecek. Burada Mauritius’ta üretilen romların tadına bakabilirsiniz. L’Alchimiste Restaurant’ta öğle yemeği sonrası, Chamarel’de bulunan Yedi Renkli Toprak ziyaret edilecektir. Tur bitimi Otele dönüş. Otelde alacağınız akşam yemeğinin ardından isterseniz otel çevresini keşfe çıkabilirsiniz. Geceleme Mauritius Otelde.

4.Gün: Mauritius

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yerel İngilizce rehberli, tam günlük Geçmiş ve Günümüz Turuna katılabilirler. Program; Güney yarımkürede alanında en eski olan ve çeşitli yerli & endemik bitkilere ev sahipliği yapan Pamplemousses Botanik Bahçesi gezisi ile başlayacak. Devamında Aventure De Sucre’de şekerin büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Buradan başkent Port Louis’e hareket ediliyor. Escale Restaurant’ta öğle yemeğinin ardından dileyen misafirler liman bölgesinde alışveriş yaparken, dileyen misafirler Blue Penny Müzesini veya Kaleyi gezebilirler. Tur bitimi Otele dönüş. Otelde akşam yemeği. Geceleme Mauritius Otelde.

5.Gün: Mauritius

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yerel İngilizce rehberli, tam günlük Çay Rotası Turuna katılabilirler. Adadaki en iyi korunmuş sömürge evlerinden olan Domaine Des Aubineauc ziyareti ile program başlıyor. Devamında çay fabrikası ziyareti ve çay tadımı için Bois Chéri’ye hareket ediliyor. Çay tadımı sonrası La Vanille Doğal Rezervine hareket. Burada timsahları, kaplumbağaları ve Mascarene Adalarından gelen hayvanları görebilirsiniz. Program opsiyonel Saint Aubin gezisi ile sona erecektir. Sömürge evi, vanilya çiftliği mevcuttur. Öğle yemeği programda hariçtir. Tur bitimi Otele dönüş. Otelde akşam yemeği. Geceleme Mauritius Otelde.

6.Gün: Mauritius

Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Vahşi Keşif Turuna katılabilirler. Casela Doğal Parkında heyecanlı benzersiz bir gün geçirmeye var mısınız! Profesyonel lokal rehber eşliğinde aslanlarla yürüyüş, kuşlardan ve hayvanlardan oluşan geniş yelpazeyi ziyaret ve son olarak heyecan verici mini safari sizi bekliyor. Dilerseniz extra olarak Casela Restaurant’ta öğle yemeği alabilirsiniz veya ATV’lerle çevreyi gezebilirsiniz. Tur bitimi Otele dönüş. Otelde akşam yemeği. Geceleme Mauritius Otelde.

7.Gün: Mauritius – Dubai – İstanbul

Otelde sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Havalimanına transfer. Emirates Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Dubai’ye hareket. Geceleme uçakta. Varışı takiben, yapılacak aktarmanın ardından, İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

Tura Dahil Hizmetler
  • Emirates Havayolları ile ekonomi sınıfı Mauritius gidiş – dönüş uçak bileti ve alan vergileri
  • Mauritius’ta Merville Beach Resort Otelde 5 gece konaklamalar
  • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
  • Havalimanı – Otel - Havalimanı transferleri (kişiye özel)
  • Mauritius havalimanında lokal asistanlık hizmeti
  • Seyahat Sigortası

Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  • Yurtdışı çıkış fonu (15 TL )
  • Ekstra turlar
  • Kişisel harcamalar