PARİS TURU 360 € 

1.GÜN : PARİS

Havaalanından özel aracımız ile yapılacak transferin ardından yarım günlük panoramik Paris şehir turu başlıyor. Şehir turumuzda: Eyfel Kulesi, Zafer Abidesi, Champ Elysee Bulvarı, Napolyon’un mezarı, Concorde Meydanı, Madeleine Kilisesi, Milli Meclis, Louvre Sarayı, Tulliries Bahçeleri, Opera, Vendome Meydanı ve Notre Dame Katedrali ile Belediye Binası görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelimize transfer. Geceleme otelde.

2.GÜN : PARİS

Kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Dilerseniz yerel rehber eşliğinde Paris şehrinin vazgeçilmez turistik mekanlarından derlediğimiz kültürel içerikli turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedebilirsiniz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün ihtişamıyla karşınıza çıkan,geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde asansörle 2. Kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, yapımı 170 sene sürmüş, 19. yüzyıldan beri Victor Hugo’nun romanıyla ünlenmiş, dünyanın en popüler katedrali Notre Dame Katedrali’ni gezerken gotik mimarinin özelliklerini tanımaya, karanlık ortaçağ tarihini keşfetmeye ne dersiniz ? Gezimizin son durağı olan 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş, Ressamlar Tepesi olarak bilinen Montmartre mahallesinde, Paris şehrinin içindeki son üzüm bağlarını, tüm şehre tepeden hakim manzaralı bahçeleriyle ünlü Adaklar Kilisesini ve daracık tipik Paris sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, amatör ressamlara çizdireceğiniz portrenize sahip olabilirsiniz. (ekstra : Yetişkin 90€/ çocuk 45€) Turumuzun sonunda otele dönüp, alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman verilecek ve hemen arkasından dilerseniz akşam 22:30’da otelden hareketle 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW‘u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak.

(ekstra: Yetişkin 120€/çocuk 70€ .Geceleme otelimizde.

3.GÜN : PARİS

Kahvaltı sonrası kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest gün. Dilerseniz yerel rehber eşliğinde Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı rüyalar dünyası Disneyland Park’ına gezimizi düzenleyeceğiz. Gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız... (ekstra : Yetiskin 95€/çocuk 75€)

Geceleme otelimizde.

4.GÜN : PARİS

Kahvaltı sonrası serbest zaman ardından havalimanına transfer anılarla dolu gezimizin sonu…

Tura Dahil Hizmetler

* Paris’te 3 gece kahvaltı dahil konaklama

* Panoramik şehir turu Türkçe rehberli

* Havaalanı-otel transferleri,

* Seyahat ve sağlık sigortası


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize ücreti (120€) (Yeşil pasaportlar için vize gerekmemektedir)

* Öğle ve akşam yemekleri,

* Ekstra yapılabilecek tur ve organizeler ile müze ve saray girişleri

* Bagaj taşıma ve bahşişler

* Uçak bileti