MALDİVLER1.999 € 

1. Gün: İstanbul – Doha – Male

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuş saatinden 2 saat önce bulunma. Check in işlemlerinin ardından Katar Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Doha’ya hareket. Varışı takiben, yapılacak aktarmanın ardından, Male’ye hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün: Male

Sabah saatleri Maldivler Havalimanı varış. Havalimanında yerel asistanlık hizmeti. Adaya lokal iç hat uçuşu ve devamında sürat teknesi ile ulaşım. Geceleme Maldivler Otelinizde.

3. Gün: Maldiv Adaları

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Deniz, kum ve güneş aktivitelerinden faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Gece Balık Avı gezisine katılabilirler. Akşamüstü başlayacak turumuzda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme Maldivler Otelinizde.

4. Gün: Maldiv Adaları

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Deniz, kum ve güneş aktivitelerinden faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra tam günlük tura katılabilirler. Bu gezide Maldivlerde yaşam olan ve hiç yaşam olmayan diğer adaları keşfedeceksiniz. Maldivlerin yerel kültürünü tatma fırsatı bulacaksınız. Aynı zamanda şnorkel ila dalış yapıp Maldivler’in masmavi denizinde sualtı dünyasını yakından tanıyıp sahilde barbekü keyfini yaşayacaksınız. Geceleme Maldivler Otelinizde.

5. Gün: Maldiv Adaları

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Deniz, kum ve güneş aktivitelerinden faydalanma imkanı. Geceleme Maldivler Otelinizde.

6. Gün: Maldiv Adaları

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Deniz, kum ve güneş aktivitelerinden faydalanma imkanı. Geceleme Maldivler Otelinizde.

7. Gün: Maldiv Adaları – Doha - İstanbul

Kahvaltı sonrası belirtilen saatte Otelden Male Havalimanına transfer. Katar Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Doha’ya hareket. Varışı takiben yapılacak aktarmanın ardından, İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

Ek Notlar

Müsaitlik ve diğer tarihler için acentemizi arayınız...

Eşsiz beyaz kumsallar, muhteşem deniz, keyifli su altı dünyası, sakin ve huzurlu bir tatil için Maldivler en iyi seçeneklerden biridir.

Acentemiz, egzotik adalar konusunda uzman ekibiyle sizler için bölgenin en iyi otelleriyle çalışmaktadır. Seçeneklerimizin fazla olması sayesinde, herhangi bir sorun yaşamadan, istediğiniz zaman gerçekleştirebileceğiniz turlar hazırlıyoruz. Size özel hazırlanan bu turlarda sınırsız seçeneğiniz var, daha ayrıntılı bilgi ve farklı programlar için lütfen acentemizle irtibata geçiniz.

Verilen tur fiyatları uçaklardaki düşük sınıf fiyat üzerinden hesaplanmıştır. Uçak bileti fiyatında oluşabilecek farklar fiyata eklenir. Ekstra geceleme isterseniz lütfen acentemizle irtibata geçiniz. Rezervasyonların 05 Mayıs’a kadar yapılması ve 09 Mayıs’a kadar sonlandırılması gerekmektedir.

Tura Dahil Hizmetler

Katar Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri

Maldivler’de Jumeirah Dhevanafushi Adasında konaklamalar

Otelde sabah kahvaltıları

İç hat uçuşu ve devamında sürat teknesi ile adaya gidiş dönüş transferler

Maldivler Havalimanında yerel asistanlık hizmeti

Seyahat Sigortası

Havalimanı vergileri


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu - 15 TL

Ekstra turlar ve harcamalar