KONAKLAMA:
En az 4 yıldızlı otel konforunda,bölgeden bölgeye değişen konaklama sağlamaktayız. Merkezi konaklamalarda yıldızlı,merkezler dışında ise yöre özelliklerini taşıyan,yine yıldızlı otel konfor ve anlayışıyla çalışan işletmelerde konaklamalar tercih etmekteyiz.

Otel konaklamaları dışında; kamp programı ve tekne turu içeren konaklama seçeneklerimizde de konfor ve titizlik çerçevesinde tüm ihtiyaçlarınızı temin etme garantisi veriyoruz.

Konaklama bilgilerinizi, tur programınız başlamadan önce gerek görsellerle gerek yer ve isim bilgileriyle tarafınıza talebiniz karşılığında gönderiyoruz. Her koşulda acentamız çalışma prensipleri dahilinde, tura başlanılan gün,profesyonel rehberlerce tur boyunca alacağınız hizmetlerin en küçük ayrıntısına kadar bilgilendirileceksiniz.
YEME-İÇME:
Yüksek memnuniyet ve haz amaçlanılan turlarımızda yeme-içme alanını da büyük özenle hazırlıyoruz. Tüm tur programlarımıza Sabah,öğle,akşam yemekleri dahil olup,extra acenta ikram ve jestleriyle desteklenmektedir.

Yemek alacağımız tesis seçimlerinde öncelikli amaç,gezi bölgesini tanıyabileceğiniz özel lezzetleri en iyi standartlarda yiyebilmenizdir. Tur esnasında alınan öğle yemekleri gezi güzergahımız üzerinde seçilmektedir. Böylelikle ekstra zaman kaybı önlenmektedir. Akşam yemekleri çoğunlukla otel restaurantlarında alınmaktadır. Aksi durumda konaklama alanına yakın ,bölgenin en iyi tesisleri seçilmektedir. Sabah kahvaltılarında çay,kahve,meşrubat sınırsız olup, diğer öğünlerde alkolsüz ilk içecekler programa dahildir.
TRANSFER:
Gerek havaalanı-otel,gerek tur boyu ulaşımlarınızda, kişi sayısına uygun bakanlık belgeli lüks tur araçlar kullanmaktayız. Deneyimli kaptan ve Profesyonel turist rehberler eşliğinde yolculuğunuz gerçekleştirilecektir. Tur boyunca ihtiyacınız olacak tüm bilgiler aktarılacaktır. Motorlu taşıt dışındaki tüm araçlarla ilgili bilgiler,tarafınıza talep karşılığında verilecektir.

REHBERLİK:

Tüm turlarımız konusunda uzman,deneyimli,Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan lisanslı profesyonel rehberlerce gerçekleştirilmektedir.

EKSTRA HİZMETLER-DETAYLAR:

Tur programı,konaklama,giriş çıkış işlemleri,ulaşım,yeme-içme içerisinde programımız içerisinde tüm aksilik ve sorunlarınızdan acantamız sorumlu olup,ilgililerce mutlak çözümler bulunup,kısa sürede dönüş gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında kişisel talepleriniz,programınıza eşlik eden rehberlerce,mümkün olduğunca değerlendirilip,kısa bilgilendirilmektedir.

Acentamızda 30 yılın verdiği tecrübeyle ve profesyonel bir ekiple,Seyahat sigortalı olarak huzurlu bir tur geçirebilmeniz için herşey düşünülmüştür.